ASHK Sarandë:”Kjo është puna e dy muajve”

- Advertisement -

Agjensia Shtetërore e Kadastrës në Sarandë njofton me anë të një postimi në Facebook punën e bërë në dy muajt e fundit.

“📌ANALIZA E DETAJUAR 2-MUJORE .
REGJISTRIM LEJE LEGALIZIMI 👉123.
OBJEKTE TË NDËRTUARA PARA VITIT 1991. VKM nr.827 👉 42
Aplikime me Nënshkrim Elektronik të dërguara në (E-albania , NISA) 👉 7802 ,
Aplikime të aplikuara 2021 👉 1814.
Aplikime të përfunduara 2021 👉 6053.
Duke ju Falenderuar!
#Pune_Përkushtim_Korrektesi_për_qytetaret
#Ashk_SARANDE
#Aida_DEMI”, përfundon postimi i ASHK Sarandë.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...