Diell e temperatura mbi normalen, surprizon moti në orët e para të vitit 2022

- Advertisement -

Një mot i mirë, i ngrohtë e me diell. Sipas “Meteoalb” gjatë orëve të ndërrimit të viteve moti do jetë i kthjellët. Dita e parë e vitit 2022 do jetë me diell e temperaturat do kalojnë mbi normalen e janarit. Situata pritet të jetë e qëndrueshme, ndërsa më pas janë parashikuar intervale vranësirash të lehta e reshje të imta shiu. Janari i 2022 surprizon zonat malore që zakonisht kanë festuar nën reshjet e dëborës të cilat këto ditë do të mungojnë.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...