Sarandë/Arrestohet 37 vjeçari pasi goditi me grushte 42 vjeçaren

- Advertisement -

 

Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Sarandë, proceduan penalisht për veprat penale “Dëmtime të tjera me dashje”, dhe “Kundërshtim i punonjësit të policisë së rendit publik”, shtetasin O.S.,37 vjeç , banues në lagjen nr.3 Sarandë, pasi ka goditur me grushte shtetasen K.Ll.,42 vjeçe, si dhe ka kundërshtuar punonjësit e policisë gjatë kryerjes së detyrës.

 

Materialet i kaluan Prokurisë, për veprime të mëtejshme.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...