ASHK Sarandë:”Këta janë 58 qytetarët e Ksamilit që certifikatën e pronësisë e gjejnë te E-Albania”

- Advertisement -

ASHK Sarandë përmes një njoftimi në Facebook u ka bërë të ditur qytetarëve të Ksamilit se si duhet të veprojnë për të marrë certifikatën e pronësisë.

Në njoftimin e ASHK janë bërë publike emrat e qytetarëve bashkëngjitur dhe lehtësirat se si të veprojnë për tërheqjen e dokumentave.

𝐍𝐉𝐎𝐅𝐓𝐈𝐌!

Të gjithë qytetarët nën juridiksionin e Bashkisë Sarandë (Ksamil ) për zonën kadastrale 2297 që gjejnë emrin në listën e mëposhtme, janë të lutur të futeni faqen e tyre  personale në E-Albania / NISA  dhe mund të shkarkojnë certifikatën e pronësisë .
Duke ju Falenderuar!

/sarandalife.al/

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...