ARRSH:Tregoni kujdes, ka rrëshqitje dherash e gurësh nëpër rrugë

- Advertisement -

Rreshje me densitet mesatar kanë përfshirë të gjithë vendin.

“Në rrugën Sarandë – Ksamil janë shkaktuar rrëshqitje dherash dhe gurësh.
Rrëshqitje e dherave dhe gurëve ka ardhur si pasojë e reshjeve të shumta. Skuadrat e ARRSH janë në gadishmëri dhe po e pastrojnë. Të gjithë drejtuesit e automjeteve duhet të tregojnë KUJDES!”, informon Autoriteti Rrugor Shqiptar. /sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...