Zhduket 22-vjeçari nga Shëndëlliu , motra denoncon në polici: Është larguar që më 14 dhjetor

- Advertisement -

Një i ri është zhdukur rreth një muaj më parë në Konispol. Sipas burimeve zyrtare, nga Drejtoria e Policisë Vlorë, ditën e djeshme më 12 janar, shtetasja me iniciale M. Gj., 27 vjeçe, banuese në Shëndëlli, bashkia Konispol, ka kallëzuar se më datë 14.12.2021, është larguar nga banesa, vëllai i saj, shtetasi F. D., 22 vjeç. Pas marrjes së kallëzimit, policia e Sarandës ka nisur kërkimet dhe po punohet për gjetjen e tij.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...