Vlorë/Një grua hidhet nga pallati bashkë me fëmijën e saj të mitur

- Advertisement -

Hidhet nga pallati nje grua 35 vjece, bashkë me fëmijen e saj.

Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia” të Vlorës.

Fëmija është i mitur i moshës rreth 2 vjeç.

Kanë ndërruar jetë në spitalin e Vlorës nëna dhe fëmija që u hodhën nga kati i pestë i një pallati në lagjen Pavarësia të qytetit të Vlorës.

vijon…

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...