VIDEO/ Ktheu katër karriget e jurisë, kush është këngëtari shqiptar që mahniti anëtarët e “The Voice” në Greqi

- Advertisement -

Xhuljo Imeri është shqiptari që ka mahnitur jurinë e “The Voice of Greece” me zërin e tij.

Shqiptari me këngën “Stay With me” ka habitur jurinë greke, duke bërë ata të katër anëtarët që të kthenin karriget. Imeri nga Gjirokastra tha se kohët e fundit jetonte në Greqi, me të dashurën greke Dhimitra, ndërsa gjuhën greke e fliste pak.

Ai zgjodhi skuadrën e Elena Paparizou për të vazhduar garën në “The Voice of Greece”. Vetë i riu ka bërë edhe një postim të gjatë në shqip ku shkruan se kishte shumë emocione teksa po ngjitej në skenë.

 

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...