Urime të ngrohta të qytetarëve sarandiot për Vitin e Ri 2023 (Video)

- Advertisement -

Ditën e djeshme me kamerën tone shëtitëm nëpër mjedise të ndryshme nëpër Sarandë dhe intervistuam njerëz të thjeshtë të grupmoshave të ndryshme të cilët dhanë urimet e tyre për Vitin e Ri 2023 që po vjen. Ajo që ra në sy në fjalët e tyre ishin një togfjalësh që pothuajse ei thanë të gjithë qytetarët që u prononcuan para kamerës . Ato ishin: Fjala, shëndet, dashuri dhe paqe. Edhe sarandalife.al uron të gjithë sarandiotët kudo që ndodhen, brënda apo jashtë shtetit me këtë tog fjalësh.

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...