U arratis nga rajoni i policisë, zgjat pak orë aventura e 18-vjeçarit shqiptar në Greqi, përfundon nën akuzë dhe e dashura. Ishte ajo që…

- Advertisement -

Ka zgjatur pak orë arratia e një të riu shqiptar në Athinë, i cili kishte ikur nga rajoni i policisë së Akropolit. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme rreth orës 17:00 me orën lokale, teksa i riu shqiptar, 18 vjeç ishte arrestuar me akuzën për vjedhje. I riu ishte shoqëruar sot në Gjykatë ku kishte marrë dënimin. Ai nuk kishte bërë apelim kështu që do të dërgohej në burg, ndërsa arratisja ndodhi pas një pështjellimi të krijuar nga e dashura e tij në rajon. 18-vjeçari është kapur në zonën e Petralonas. Ai ishte arrestuar për vjedhjen e një motori, ndërkohë që kishte dhe precedentë të mëparshëm.

Tashmë nuk do të jetë vetëm, pasi edhe e dashura e tij është arrestuar nga policia greke.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...