Tragjike! Covid-19 i merr jetën 63-vjeçarit nga Saranda

- Advertisement -

Tjetër jetëhumbje nga Covid-19 ka pësuar Saranda mbrëmjen e sotme.

Haki Dodi, 63 vjeç, me origjinë nga Gjashta, banor në lagjen numër 2, ishte nën kujdesin e mjekëve në Spitalin Infektiv të Tiranës, por mbrëmjen e sotme ai nuk mundi të luftonte dot më kundër Covid-19.

Varrimi bëhet ditën e nesërme në varrezat e Volloderit në orën 12:00.

Stafi i Sarandalife iu shpreh ngushëllimet familjarëve!

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...