Tentoi vjedhjen e një dyqani celularësh, pas rezistencës së pronarit hajduti largohet me vrap

- Advertisement -

Një tentativë vjedhjeje ka ndodhur para rreth gjysmë ore në qendër të qytetit të Sarandës. Ngjarja është regjistruar tek dyqani i celularëve që ndodhet në afërsi të 15 – katëshit. Një person ende i paidentifikuar me thikë në dorë i është afruar dyqanit por nuk e pati të lehtë se u përball me rezistencën e pronarit të dyqanit, i cili është përleshur me të ndërsa është njoftuar policia. I ndodhur përballë rezistencës së pronarit hajduti është larguar me vrap. Policia menjëherë është vënë në ndjekje të autorit.

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...