Te Vera Çeço – Nga Majlinda Qilimi

Modeli më i mirë i një gruaje që suksesin e biznesit të vet e ka krijuar përmes punës së palodhur, vullnetit dhe këmbënguljes.
Në fabrikën e bimëve medicinale që ajo drejton grumbullohet dhe përpunohet lënda e parë e shumë produkteve medicinale të cilat eksportohen edhe jashtë vendit.
Zonjës Vera Çeço i urojmë shëndet dhe mbarësi në punën e saj!
Mbetet motiv për të gjithë ata njerëz që e duan punën dhe që suksesin e kërkojnë dhe e gjejnë në vendlindjen e tyre.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...