Të ndara në dy çanta/ Sekuestrohen mbi 20 kg drogë në kufirin greko-shqiptar, autoritetet në kërkim të autorëve

- Advertisement -

Janë sekuestruar rreth 21 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar.

Burime për “BalkanWeb”, bëjnë të ditur se operacioni i policisë greke është zhvilluar në shpatet e një rruge periferike në Pogon të Janinës.
Po ashtu, janë gjetur të braktisura 2 çanta, brenda së cilës ndodheshin 5 pako marijuanë, me peshë të përgjithshme 20 kg e 800 gramë. Policia ndërkohë po vijon kërkimet për identifikimin dhe kapjen e trafikantëve.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...