Tag: Stefan Koloi

Browse our exclusive articles!

Sarandë/Jepet masa e arrestit për policin përdhunues dhe tutorin e të miturës

Nën masa të rrepta sigurie dhe pa njoftuar paraprakisht familjarë ose media,është marrë nga Gjykata e Sarandës masa për Petraq Rako,oficeri i policisë 63-vjec...

Ky është lokali i Stefan Koloit ku shfrytëzohej seksualisht 13 vjeçarja

Ky është lokali në pronësi të 62 vjecarit Stefan Koloi, në fshatin Xarrë, bashkia Konispol, i arrestuar nga policia e Sarandës si bashkëpunëtor me...

Si kishte arritur ‘Rakua’ të qëndronte në polici pavarësisht arrestimit të mëparshëm?

Detaje të reja kanë dalë në dritë nga ngjarja e rëndë që u zbulua sot në Sarandë, ku një 13-vjeçare shfrytëzohej seksualisht, ndërkohë që...

Popular

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në...