Ky është lokali i Stefan Koloit ku shfrytëzohej seksualisht 13 vjeçarja

- Advertisement -

Ky është lokali në pronësi të 62 vjecarit Stefan Koloi, në fshatin Xarrë, bashkia Konispol, i arrestuar nga policia e Sarandës si bashkëpunëtor me Petraq Rako. 62 vjecari Stefan Koloi akuzohet se ka shfrytëzuar për qëllime përfitimi shtetasen e mitur L.H., 13 vjeçe, duke përshtatur një ambient për shfrytëzimin e prostitucionit të 13-vjeçares.
Lokali që nga mbrëmja e djeshme qëndron i rrethuar, ndërsa është vendosur sekuestro konservative ndaj ambienteve të përshtatura për ushtrimin e kësaj veprimtarie të kundërligjshme.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...