Tag: Partia Demokratike

Browse our exclusive articles!

Ina Zhupa “uron” Spiro Vason: “Kush shkon në ‘Foltore’ te Berisha, suksese në jetë!”

Anëtari i Kryesisë së PD në Sarandë është kërcënuar sot nga deputetja e Lulzim Bashës, Ina Zhupa, për të cilën do flasim më vonë...

Basha: “Me zdërhallet e tij Sali Berisha është kthyer në tub oksigjeni për regjimin e Ramës”

Kryetari i PD, Lulzim Basha ka dhënë një deklaratë për mediat në hyrje të selisë blu, në prag të takimit me kryesin e grupit...

Situata brenda partisë Demokratike, kjo është lëvizja e Lulzim Bashës

Kryetari i PD, Lulzim Basha do të mbledhë kryesinë e grupit parlamentar demokrat në orën 18:00 të ditës së sotme. Menjëherë pas përfundimit të...

Popular

Sukses i rradhës i sportistit sarandiot në SHBA, Enea Lapa (Video)

Një sukses i garantuar i sportistit sarandiot me banim...

E çuditshme, por e vërtetë, deti s’gjen qetësi as në dimër(Video)

Edhe pak ditë dhe hymë zyrtarisht në stinën e...

Dritat e pemës së Krishtlindjeve në Athinë, ndizen nga Kryebashkiaku Gurma

Sot në Athinë pak orë më parë... Të gjithë bashkë...

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...