Tag: George Neos

Browse our exclusive articles!

Artistja 49-vjeçare në Gjykatë: “Nëse ka drejtësi, unë dhe vajza ime duhet të jemi bashkë”

Artistja 49-vjeçare shqiptare doli sot në hetuesi por pa avokat, i cili më në fund mori një afat të ri për të kërkuar falje...

Greqi/ Artistja shqiptare qëllon me armë bashkëjetuesin në sy të vajzës

Greqia është tronditur nga një ngjarje e rëndë para pak çastesh ku një shqiptare ka qëlluar disa herë me armë bashkëjetuesin e saj, okulistin...

Popular

Ramis Husi nënprefekti i ri në Sarandë. Mirosh Birjani sekretar organizativ i PS, Sarandë (Video)

Ramis Husi është tashmë nënprefekti i Sarandës. Ramis Husi...

Merr flakë magazina në katin e parë të një objekti 5-katësh në Metoq (Video)

Një zjarr ka rënë në një magazinë me materiale...

Video – dokument: Momenti i përplasjes së dy trenave në Tempe

Treni komercial dhe ai i pasagjerëve u përplasën në...