Tag: Çukë

Browse our exclusive articles!

Bashkia Sarandë “sulm” për herë të dytë për pastrimin e Çukës

Adrian Gurma ka qenë sot së bashku me Ndërmarrjen e Shërbimeve dhe me punonjës së saj në Çukë për të mbikqyrur aksionin e pastrimit...

Serial Killeri i Sarandës!

Nga Shpresa Dine Ngjarja e sotme në Fier shpreh edhe njëherë nevojën ulëritëse për evidentimin dhe publikimin e të gjithë shtetasve që kanë tendenca të...

Çukë/ Arrestohet 22 vjeçari, akuzohet për “vjedhje në tentativë”

Specialistët e Hetimit të Krimit në Komisariatin e Policisë Sarandë arrestuan në flagrancë shtetasin  V. S., 22 vjeç, banues në fshatin Çukë, Sarandë, për...

Popular

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...

Mister fati i tyre, familjarë të dy të zhdukurve në Sarandë protestë para komisariatit(Video)

Familjarë të dy të zhdukurve nga fshati Çukë në...