Tag: Blendi Gonxhe

Browse our exclusive articles!

Ku do ta bëni rezervimin, ndryshojnë procedurat për kolaudimin e makinës

Kreu i DPSHTRR Blendi Gonxhe ka njoftuar se do të ndryshohet procedura për rezervimin e orarit për kolaudimin e automjetit. Gonxhe shkruan se orari...

Patenta të kalon në “Pit Stop”? Zbulohet çfarë do të ndodhë nëse merr 3 gjoba të rënda

Blendi Gonxhe sqaroi kategorinë e shoferëve që do të futen në ritestim. Në një interviste në “Fax News”, Gonxhe u shpreh se drejtuesit e makinave...

Popular

KLP i jep mandat drejtuesi tre vjeçar Prokurorit të Sarandës, Kledian Llaho

Kryetari i KLP, Alfred Balla së bashku edhe me...

Lamtumirë, mësuese, Tatjana. U prehsh në paqe! (Video)

Mes e lotëve e dhimbjes u përcoll mesditën e...

Elena shqiptarja më e zgjuar në planet.

Pa dyshim që shqiptarët kanë lënë gjurmët e tyre...

Hebrejtë e Delvinës dhe të Sarandës para dhe gjatë Luftës së Dytë Botërore.(Video)

27 janari njihet si Dita Ndërkombëtare e Holokaustit, ku...