Tag: Bledi Çuçi

Browse our exclusive articles!

Bledi Çuçi/Krimet mjedisore do të denoncohen edhe në “Komisariatin Dixhital”

Në aplikacionin e “Komisariatit Dixhital” është shtuar një rubrike e re për të denoncuar lloje të ndryshme të krimeve mjedisore. Gjatë një takimi të...

Bashkia Sarandë pjesë e nismës së regjistrimit të adresave

  Bashkia Sarandë bën thirrje për të regjistruar adresën e banimit në E-Albania ose në zyrën e Gjendjes Civile pranë bashkisë. "Regjistroni adresën e banimit në...

HAP PAS HAPI/ Rruga si mund të futeni nga telefoni dhe të regjistroni adresën tuaj të saktë

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi u bëri thirrje sot qytetarëve që të verifikojnë adresën e saktë të banimit, pasi në të kundërt nuk do...

Çuçi mesazh qytetarëve: S’do të merrni shërbime nëse nuk konfirmoni adresat e sakta të banimit

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi bëri me dije hapjen e fushatës për regjistrimin e saktë të adresave të shtetasve shqiptarë. Në një takim me...

Projekt buxheti 2022/ Bledi Çuçi: ” Do të rikonstruktohet Komisariati i Policisë Sarandë dhe përfundon investimi në Qafë-Botë

Ministri i Brendshëm Bledi Çuçi premton rikonstruksion në 3 godina komisariatesh dhe një pikë kalimi kufitar. “Do të realizojmë edhe investime në infrastrukturë. Komisariatet vendore...

Popular

Ka nisur nga bashkia puna për pastrimin e kanaleve ujitëse

Bashkia e Sarandës ka bërë publike sot punën që...

NJË DITË E VEÇANTË PËR FËMIJËT E VEÇANTË

Natyra dhe deti janë qetësim dhe frymëzim për të...

Policia Rrugore vijon kontrollet intensive në të gjitha akset rrugore, në Vlorë dhe në Sarandë,(Video)

Kontrollet janë përqendruar në evidentimin dhe ndëshkimin e drejtuesve...

I “nxehti afrikan” pushton Shqipërinë, temperaturat arrijnë rekordin ditën e sotme

Duke nisur nga dita e sotme temperaturat në vendin...