Tag: ARRSH

Browse our exclusive articles!

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

ARRSH: Kujdes në Muzinë, ka rënie guresh dhe inertesh në rrugë

Autoriteti Rrugor Shqiptar njofton se si pasojë e reshjeve të shiut me intensitet në Gramsh-Kodovjatj, në Qesarat, tek arrat në Lazarat dhe në Qafë...

ARRSH:Kujdes në Llogara, pajisuni me zinxhira

Autoriteti Rrugor Shqiptar informon lidhur mbi situatën e rrugëve dhe qarkullimit të mjeteve, pas shiut e borës që kanë përshkuar të gjithë vendin, por...

ARRSH thirrje shoferëve:”Reduktoni shpejtësinë për shkak të lagështisë në rrugë”

Prej disa ditësh moti i keq ka përfshirë vendin. Autoriteti Rrugor Shqiptar, bën me dije se në disa akse për shkak të reshjeve të dendura...

Popular

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...

Skulptori Odise Papa, krijuesi i jetës së pandjeshme, mjeshtër i gdhendjes artistikisht të mermerit….(Video)

Nga Shpresa Dine Odisea Papa, është skulptori sarandiot, që njihet...