Sot në 17:30 do të ndizen dritat e Pemës së Krishtlindjeve

- Advertisement -

Punimet për zbukurimin e pemës në qendër të qytetit kanë përfunduar dhe ajo është gati. Bashkia Sarandë lajmëron se sot në orë 17:30 do të ndizen dritat e pemës dhe ajo fton këdo të bëhet pjesë e kësaj atmosfere.

“Sonte në orën 17:30, në Sheshin kryesor të qytetit do të ndezim dritat e
Pemës së Krishtlindjes🎄
Eja, bashkohu me ne për ti dhënë qytetit tonë atmosferën e ngrohtë të festave të fundvitit.”, lajmëron Bashkia Sarandë.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...