Arrestohet 51 vjeçari në Kapshticë, po hynte në Shqipëri

- Advertisement -

Arrestohet nga pala greke në Kapshticë një shqiptar i kërkuar. Shqiptari 51-vjeç u ndalua në tentativë për të hyrë në Shqipëri. Rezulton me urdhër arresti nga Prokuroria e Verias, Greqi për “mbajtje të lëndëve narkotike”, “tentativë shitje të lëndëve narkotike në bashkëpunim”, “shitje të lëndëve narkotike në bashkëpunim”.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...