Situata në PD, Basha bën deklaratën që s’pritej…

- Advertisement -

“Jam mirënjohës për ndihmën që jep cdo anëtar i PPE për PD dhe demokratët, e dyta dhe më e rëndësishmja dhe që nuk është lajm për ju por dua ta konfimoj para gjithë demokratëve, që unë betem në dispozicion për të bërë gjithcka për hir të demokratëve dhe për të bashkuar Partinë Demokratike”– u shpreh në një prononcim të shkurtër për mediat.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...