Selanik: Shpërthim nga sulmi me gaz në hyrje të një pallati në Charilaou

Një mjet ndezës, i përbërë nga dy bombola gazi, është vendosur nga persona të panjohur në të gdhirë, në hyrje të një pallati, në Charilaou, Selanik. Shpërthimi ka shkaktuar zjarr , i cili është shuar nga banorët e zonës, ndërsa dëme të vogla raportohen në hyrje. Në vendngjarje është thirrur njësia e zjarrfikësve , por nuk ka pasur nevojë për ndihmën e saj. Rasti po hetohet nga Sigurimi i Shtetit i Selanikut .

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Dritat e pemës së Krishtlindjeve në Athinë, ndizen nga Kryebashkiaku Gurma

Sot në Athinë pak orë më parë... Të gjithë bashkë...

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...

Çfarë do ndodhë me temperaturat? Dhjetori vjen me reshje, kthesa e madhe që pritet tashmë

Dhjetori nis si një vijimësi e vjeshtës, me mot...