Sekuestrohen 50 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar, në kërkim poseduesit e drogës

- Advertisement -

Sekuestrohen 50 kg marijuanë në kufirin greko-shqiptar.

Operacioni u zhvillua në një rrugë bujqësore në Pogon të Janinës. Mësohet se janë gjetur dhe sekuestruar 40 pako që përmbanin 49 kg 928 gram marijuanë.
Policia greke po vijon operacionin për identifikimin dhe kapjen e trafikanteve.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...