Rama: Nga sot eliminojmë të tjera angari, kohë pritjeje e kosto të tepërta për qytetarët e subjektet që regjistrojnë mjete rrugore për herë të parë

- Advertisement -

Kryeministri Edi Rama ka kujtuar mëngjesin e sotëm procedurën e re për regjistrimin e mjeteve rrugore për herë të parë. Rama shkruan se eliminohen të tjera angari, kohë pritjeje e kosto për qytetarët. “MIRËMËNGJES 😊 dhe me lajmin e mirë se duke nisur nga sot eliminojmë të tjera angari,kohë pritjeje e kosto të tepërta për qytetarët e subjektet që regjistrojnë mjete rugore për herë të parë, ju uroj një javë të mbarë 🙏

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...