Për FSHF voton edhe Butrinti…

- Advertisement -

Asambleja Zgjedhore për FSHF zhvillohet në datën 2 mars 2022. dhe votimet do të kryhen në mjediset e Federatës së Futbollit. Vendimi u mor në mbledhjen e fundit të Komitetit Ekzekutiv. Në garë për postin e presidentit të FSHF-së janë gazetari sportiv Dritan Shakohoxha dhe Armando Duka që pas 20 vitesh kërkon dhe një mandat tjetër. Në këtë Asamble Zgjedhore të drejtë vote ka dhe klubi i Butrintit.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...