Arben Ahmetaj takim në Delvinë, vendos objektivat për 2022

- Advertisement -

Pas takimit të ditës së djeshme me socialistët në Sarandë, Arben Ahmetaj si drejtues politik i Qarkut të Vlorës, ka qenë sot në Delvinë. Ai është njohur me socialistët e Delvinës nga ku ka zhvilluar edhe një takim me Asamblenë e kësaj dege, duke vendosur objektivat për vitin 2022. Në takim Ahmetaj shoqërohej nga deputetja Anila Denaj dhe kryebashkiakja Majlinda Qilimi. Deputetja Denaj përmes një postimi në faqen e saj shkruan: PS Delvinë Asambleja Socialiste e Delvinës Prioritetet e punës për 2022-in ishin në qendër të diskutimit gjatë takimit që zhvilluam së bashku me drejtuesin politik të qarkut Vlorë”, shkruan deputetja Anila Denaj.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...