Rama mesazh patriotik me pamje nga Metoqi i pastër

- Advertisement -

 

Plani Kombëtar i Pastrimit po vijon çdo ditë në të gjithë vendin me pastrimin e territorit.

Kryeministri Edi Rama ndau sot foto nga aksioni i pastrimit të territorit në disa bashki të vendit, ndër to dhe Saranda.

Aksioni i bashkisë Sarandë ishte fokusuar në Metoq për të pastruar.

POSTIMI I EDI RAMËS

#ShqipëriEPastër☀️🚯🇦🇱

Faleminderit për angazhimin çdo ditë e më shumë në Planin Kombëtar të Pastrimit🙏

🔴 PATRIOT është ai që nuk e turpëron vendin e tij në sytë e udhëtarëve, duke hedhur plehrat rrugëve, po merakoset e kujdeset që Shqipëria të jetë e pastër dhe e rregullt në çdo cep, për të mikpritur miq si në çdo shtëpi shqiptare…

*momente nga pastrimi sot në Malësinë e Madhe, Vlorë, Sarandë, Divjakë, Lushnje, Bulqizë, Kurbin, Mallakastër dhe Elbasan

/sarandalife.al/

 

 

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...