Lëvizje në Komisariatin e Policisë së Sarandës/ Ndryshojnë disa shefa sektorësh

- Advertisement -

Lëvizjet në Policinë e Shtetit pas emërimit të Drejtorit të Përgjithshëm, Gledis Nano kanë prekur edhe komisariatet në rrethe. Janë ndryshuar gjatë  javës së fundit disa Shefa sektorësh në Komisariatin e Sarandës. Viktor Gogaj nga Zv/Shef i Komisariatit Sarandë ka shkuar Shef Komisariati në Himarë. Haki Koshi ka shkuar Shef i Postës së Policisë Livadhja e në vend të tij si Zv/Shef Qarkullimi në Sarandë është emëruar Ermal Kodhima. Edilion Kolagji është emëruar Komandant i Repartit “Shqiponja” ndërsa lëvizje ka pasur edhe në sektorin e krimeve ku janë transferuar disa oficerë. Ditën e djeshme në Komisariatin e Sarandës ka qenë edhe Drejtori i Qarkut Vlorë, Gentian Berberi për të zhvilluar analizën e punës me efektivët e këtij Komisariati.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...