Plagosje e rëndë në Vlorë, arrestohet autori

- Advertisement -

Një plagosje me mjete të forta ka ndodhur këtë mesditë në zonën e Selenicës në Vlorë.

Specialistët e Hetimit të Krimit në Stacionin e Policisë Selenicë arrestuan në flagrancë për veprën penale “Plagosja e rendë me dashje”, shtetasin J. M., 52 vjeç, banues në fshatin Kocul, pasi ka goditur me mjete të forta, shtetasin A. Ç., 60 vjeç, duke i shkaktuar dëmtime në trup.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...