Përdorimi I produkteve bimore për flokët,fytyrën dhe trupin është zgjidhja më e mirë dhe më e shëndetshme.

- Advertisement -

#Cosmofarma Albania sjell linjën më të mirë të shampove pa kimikate, plotësisht BIO origjinale italiane për çdo lloj floku.

Secila prej tyre ka funksione të ndryshme si:

– Hidratim dhe ushqim për Skalpin e kokës
– Shkëlqim i flokëve
– Mbajnë nën kontroll nivelin e yndyrnës në kokë
– Butësi maksimale
– Aromë fantastike mbas larjes
– Heqje zbokthi
– Ruajnë ngjyrën e flokëve të lyer

Me pak fjalë… se di a ka linjë më të mirë për flokët😍

GATI PËR TA BËRË TËNDEN NJË NDËR SHAMPOT? POROSIT TANI dërgo mesazh! Numër celi: +355 69 981 9238
Facebook: Cosmofarma Albania
Instagram: cosmofarma.al  #cosmofarma #facecream #care #beauty #shampo #haircare #hairstyle #probleme #skincareroutine #skinfluencer

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Dritat e pemës së Krishtlindjeve në Athinë, ndizen nga Kryebashkiaku Gurma

Sot në Athinë pak orë më parë... Të gjithë bashkë...

U prezantuan kandidatët e primareve në Sarandë: Ardit Cikuli, Armando Magllara, Ilir Nikolla dhe Spiro Vaso

Katër kandidatët e Partisë Demokratike për primaret në Bashkinë...

Çfarë do ndodhë me temperaturat? Dhjetori vjen me reshje, kthesa e madhe që pritet tashmë

Dhjetori nis si një vijimësi e vjeshtës, me mot...