Pamje të pabesueshme në Sajadhë, Thesproti – Ngrin sipërfaqja e detit. VIDEO

- Advertisement -

Në Sajadhë të Thesprotisë, me këtë mot me temperatura të ulëta vihet re se ka ngrirë sipërfaqja e detit. Sipas videove nga thespro.gr një shtresë e hollë akulli është formuar në sipërfaqen e detit. Temperatura në Igumenicë në orët e para të mëngjesit të së mërkurës ka zbritur deri në -3 gradë, ndërsa në malet e Thesprotisë merkuri ka treguar deri në -7 gradë Celsius.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...