Norvegjezja Kensa ushqen me akullore një qen që e takoi rastësisht (Video)

- Advertisement -

Norvegjezja Kensa ushqen me akullore një qen që e takoi rastësisht

Norvegjezja Kensa prej disa ditësh ndodhet me pushime në Sarandë. Por sot turistja Kensa e ulur në tokë në shetitore e zhytut në veprimin e vet po i jepte akullore një qeni që e pa rastësisht në rrugë. Kishte kënaqësi që qeni e hante akulloren që ajo i jepte me lugë.
“Përshëndetje, unë jam Kensa. Jam nga Norvegjia. Eshtë hera e parë që vij në Sarandë dhe e pëlqej shumë. Faleminderit, fjalë të cilën e tha në gjuhën shqipe. Kensa ndjente kënaqësi për çfarë kish bërë.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...