Njoftim:

- Advertisement -

Sot, date 4 janar, rreth ores 11.30 ne aksin e rruges se Shijanit, perpara rrethrrotullimit te Bajkaj ka humbur nje cante ku brenda ne te kishte dokumenta si karte identiteti ne emrin e qytetarit Astrit Sulejmani, licenca e tij si dhe disa karta identiteti te kursanteve te autoshkolles, njeheresh edhe nje shume lekesh. Problem nuk eshte shuma e lekeve. Rendesi per qytetarin kane dokumentat ne cante. Ju lutemi kush e ka gjetur te kontaktoje ne numrin 0692070590. Per personin qe e ka gjetur do te kete edhe shperblim. Ju faleminderit…!

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...