Njoftim : Shitje trualli

- Advertisement -

Shitet 3000 m2 Truall në Qytetin e Sarandës me Certifikatë Pronësije, ndodhet përballë Konviktit të Universitetit me Koficent Ndërtimi 2.8, lartësia 6 kate 21 metra cmimi OKAZION …

Për personat që janë të interesuar mund të tel në numrin + 355696961392.

Kliko ketu per ta pare truallin ne Google Earth

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...