Një tjetër aksident në Qafë të Gjashtës

- Advertisement -

Një aksident është shënuar pasditen e sotme në Qafë Gjashtë. Si pasojë e përplasjes së një mjeti tip “Mercedes-Benz” me një automjet “Opel”, janë shkaktuar dëme të shumta materiale në të dy mjetet dhe ka mbetur e plagosur Yllka Pashako, 42-vjec nga Delvina, e cila pritet te transportohet drejt Tiranës për mjekim më të specializuar, pasi sipas bluzave të bardha të Sarandës dyshohet të ketë dëmtim të legenit. Ajo udhëtonte bashë me burrin dhe një fëmijë me automjetin “Opel”. Mendohet se shkak i aksidentit të jetë një frenim i gabuar i një mjeti të tretë. Aksidenti i pasdites së sotme ka nodhur pikërisht në vendin ku u aksidentua rëndë një i ri rreth një muaj më parë.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...