Një talent si Martini, artisti i ri që luan me violinë mbrëmjeve për turistët, një material nga OraNews(Video)

- Advertisement -

Ky është Martin Xuxi, 14 vjeç. Fitues për disa vjet rrjesht i vëndeve të para në konkurse kombëtare dhe ndërkombëtareRrjedh nga një familje artistësh prej katër brezash. Jetën ja ka dedikuar violinës, e studimet për këtë instrument do ti ndjekë në një shkollë prestigjoze në Angli.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...