Nëse trupi juaj refuzon një ushqim, ju duhet ti bindeni!

Duart lart nëse edhe ju keni ngrënë një ushqim të caktuar vetëm për të kuptuar në qoftë se trupi juaj e kundërshton atë. Ndoshta përmes fryrjes së dhimbshme të barkut, erës ose ndjenjës se ‘diçka nuk është në rregull’. Nëse po, mund të keni menduar të bëni një test të intolerancës ushqimore, për të arritur në zgjidhjen e çështjes. Mos u mendoni më dy herë, por nxitoni të rezervoni takimin tuaj. #intolerancaushqimore #intoleranca #shëndet #ushqime #klinika #takim #konsultmjeksore #intolerancëlaktoze #kontollshëndetsor

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...