Në kuadër të 100 – vjetorit të Bashkisë Konispol

- Advertisement -

Në kuadër të100-vjetorit të krijimit të Bashkisë Konispol, nga ana e Bashkisë do të zhvillohen një sërë aktivitetesh duke nisur nga muaji Mars. E çelim këtë100

E çelim këtë 100-vjetor në fshatin Shalës me aktivitete sportive midis shkollave 9 vjeçare të Bashkisë sonëAktivitetet do të vazhdojnë deri në muajin Maj, bëhet publike në faqen e kësaj bashkie.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...