MES TETORI, NIS BORA E PARE NE VEND

- Advertisement -

Bije bora e parë në juglindje të vendit. Rreshjet janë regjistruar në Mokër të Pogradecit, në Malin e Gramozit, Kolonjë, Shtyllë,Dardhë dhe në malet e Voskopojës në Korcë. Ndërkohë me rreshjet e dëborës temperaturat në qytet kanë zbritur me 3 gradë,që janë temperaturat më të ulta të shënuara deri tani në këtë zonë.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...