Meliki: Aksident i rëndë automobilistik me një shqiptar të vdekur dhe dy të plagosur rëndë.

- Advertisement -

Një aksident automobilistik me një të ri shqiptar të vdekur dhe dy të plagosur rëndë, ka ndodhur pak pas mesnate në rrugën provinciale mes Meliki – Vergina pak jashtë Palaticisë. Mjeti IXE me tre të rinjtë devijoi nga rruga dhe përfundoi në një fushë pranë rrugës. Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë dhe zjarrfikëses së Verisë, si dhe dy autoambulanca të EKAB-it. https://emvolos.gr/meliki-sovaro-trochaio-me-ena-nekro-kai-dyo-sovara-traymaties-vinteo-foto/

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Blendi Klosi prezantohet drejtues politik i Partisë Socialiste për Qarkun Vlorë

Blendi Klosi u prezantua sot në Vlorë si drejtues...

Aksident në aksin Kardhiq-Delvinë, motomjeti del nga rruga, humb jetën shoferi (EMRI)

Një aksident me pasojë vdekje ka ndodhur këtë të...

WhatsApp pritet të sjellë 5 ndryshime të reja

Së fundmi drejtuesit e WhatsApp janë duke punuar për...

“Trirema XVI – 2022” i Klubit të Krijuesve Jonianë

Si përvit edhe në tetorin e 2022 Klubi i...