“Më the jam mirë, por kam ftohtë”, Agron Llakaj humb njeriun e familjes

- Advertisement -

Aktori i njohur i humorit, Agron Llakaj ka humbur motrën e tij, si pasojë e infektimit nga Covid-19.

Lajmin e trishtë e ka dhënë vetë ai përmes një postimi në Instagram, ku ka publikuar një foto të motrës.

Sakaq, Agroni ka treguar edhe vuajtjet që ajo ka kaluar deri në ndarjen nga jeta.

“Motër moj! Bardhë moj! Pse na e vrave shpirtin?! Sa emër të bukur që kishe moj motër por fatin jo…,Covidi i pa besë ta preu jetën në mes .Sa vuajte moj shpirt, sa lëngove moj motër.

Në mëngjes kur folëm më the “jam mirë por kam ftohtë !”Ah pse s’mu ankove njëherë moj zemër,ah!!! Ike motër, ike…, jemi të pafuqishëm para fatit që na ka caktuar Zoti ! Lamtumirë motra ime! Lamtumirë o shpirt ! Më fal por s’munda ! Qofsh e Zotit, e parajsës siç vet zemrën kishe!”, ka shkruar aktori krahas fotos.

/sarandalife.al/

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...