Lajm i fundit/Shkrumbohet nga flakët makina në Vlorë (Çfarë dyshohet)

- Advertisement -

Një makinë në Vlorë është shkrumbuar nga flakët. Bëhet fjalë për automjetin e parkuar në lagjen “24 maj” që ka marrë flakë dhe është djegur pothuajse plotësisht.

Në vendngjarje kanë mbërritur forca të shumta zjarrfikëse, ndërsa sa i përket shkakut të flakëve, dyshohet se mund të ketë qenë një shkëndijë elektrike pranë vendit ku makina gjendej e parkuar.

/sarandalife.al/

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...