Lajm i fundit/ Aksident i rëndë në Qafë-Gjashtë

- Advertisement -

Aksident i rëndë në Qafë-Gjashtë, ku një automjet me shpejtësi ka përplasur një person, i cili po vendoste disa sende ne bagazhin e mjetit të tij. Ngjarja ndodhi rreth orës 21:30.

Ndonëse i plagosuri është transportuar me urgjencë në spital, shtetasi me iniciale A.K., nga të dhënat paraprake mësohet se ai ka humbur gjymtyrët.

Në momentin e aksidentit ku mbeti i plagosur A.K kishte parkuar makinën e tij me targa AB441EP dhe teksa fuste në bagazh disa kova me bojë, është përplasur me shumë forcë nga një automjet me targa AB067PJ. Sipas dëshmitarëve të ngjarjes, goditja ishte shumë e fortë, sa që personit të plagosur i janë prerë gjymtyrët.

Forca të shumta policie ndodhen në vendin e ngjarjes.

/sarandalife.al/  

 

 

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Shkolla “Dea” koncert në Beograd(Video)

Shkolla jo publike ‘Dea” së shpejti me grupin e...

Shkolla jo publike 'Dea" së shpejti me grupin e...

Dita Kombëtare e vajzave në Arsimin Profesional(Video)

Ditën e sotme në kuadrin e Ditës Kombëtare të...