Kyparisia/ Akuzohet se “çimentoi” të dashurën e tij gjendet i varur brenda qelisë rumuni

- Advertisement -

Thriller me vdekjen e rumunit të akuzuar për vrasjen dhe çimentimin e të dashurës së tij në Kyparisia të Messinisë. Siç zbulon protothema.gr, i burgosuri i burgut të Nafplios, është gjetur i varur brenda qelisë në orën 12.30 me orën lokale. Ai ishte arrestuar për vrasjen e partneres së tij, e cila fillimisht ishte deklaruar si e zhdukur nga kushëriri i saj më 24.05.21 dhe trupi i saj u gjet më 01.09.21 nga pronari i shtëpisë në oborrin ku jetonin e mbuluar me çimento. Rumuni kishte ikur në Holandë dhe u arrestua në aeroport disa javë më parë dhe u ekstradua në Greqi, ku u dërgua në burg për të dalë në gjyq për krimin e tmerrshëm.Ende nuk ka informacion se ka ndodhur ngjarja.

/sarandalife.al/

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Nuk iu bind urdhërit të policisë kufitare proçedohet 61 vjeçari

Kundërshtoi kontrollin e dokumentacionit të skafit nga policia kufitare...

Dhunoi të dashurën, arrestohet 33-vjeçari në Sarandë

Një 33-vjeçar me iniciale E.K, ka rënë në prangat...

I rrëmbehet kthetrave të vdekjes 4 – vjeçari

Mbrëmjen e së mërkurës rreth orës 20.30 një ngjarje e...