Tag: Kyparisia

Browse our exclusive articles!

Kyparisia/ Akuzohet se “çimentoi” të dashurën e tij gjendet i varur brenda qelisë rumuni

Thriller me vdekjen e rumunit të akuzuar për vrasjen dhe çimentimin e të dashurës së tij në Kyparisia të Messinisë. Siç zbulon protothema.gr, i...

Popular

Ka nisur nga bashkia puna për pastrimin e kanaleve ujitëse

Bashkia e Sarandës ka bërë publike sot punën që...

NJË DITË E VEÇANTË PËR FËMIJËT E VEÇANTË

Natyra dhe deti janë qetësim dhe frymëzim për të...

Policia Rrugore vijon kontrollet intensive në të gjitha akset rrugore, në Vlorë dhe në Sarandë,(Video)

Kontrollet janë përqendruar në evidentimin dhe ndëshkimin e drejtuesve...

I “nxehti afrikan” pushton Shqipërinë, temperaturat arrijnë rekordin ditën e sotme

Duke nisur nga dita e sotme temperaturat në vendin...