Kretë, ndërron jetë në aksident shqiptari 29-vjec

Një 29-vjecar shqiptar i quajtur Enkeled Biba, ka ndërruar jetë në Kretë të Greqisë në një aksident të ndodhur 30 minuta pas mesnate. Ngjarja ndodhi në aksin Sisiou – Agiou Nikolaou, në kryqëzimin e Milatou. Shqiptari humbi drejtimin e mjetit i cili doli nga rruga dhe u përmbys. U desh ndërhyrja e forcave zjarrfikëse për nxjerrjen e trupit të viktimës, i cili vitet e fundit jetonte dhe punonte në Kretë. 29 vjecari shqiptar është nga Lezha.

Shperndaje artikullin

Postimet e fundit

Më shumë si ky artikull
Të ngjashme

Reagojnë administratorët pas një proteste…(Video)

Nga Shpresa Dine Pas protestës së shitësve të mishit paraditen...

Shitësit e mishit në protestë për mosfunksionimin e thertores (Video)

Nga Shpresa Dine SARANDE/ Shitës të mishit në Sarandë janë...

Pak fjalë për të madhin Thoma Gjonin.(Video)

Nga Shpresa Dine Thomai ka qënë dhe mbetet një nga...

Me mjeshtrin e drurit, atje në Lefterohorin e largët, usta Bili, sot 92 vjeç(Video)

Nga Shpresa Dine Që 16 -vjeç ka njohur vështirësitë e...